BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15162002
nr 1516 2002
Golvlampa
NK Nordiska Kompaniet. Teak och mässing. Skärm "Tulpaner" (Josef Frank - Svenskt Tenn). Höjd: 150 cm
Kondition: smärre bucklor och repor, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:21:43
300 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
23 jan
Retro
Läs mer om Retro